Racjonalna Terapia Zachowań w pracy doradcy klienta (indywidualnego i instytucjonalnego)

Urzędów Pracy,

Szczególnie: pośredników pracy, doradców zawodowych, pracowników działów szkoleń

Racjonalna Terapia Zachowań (RTZ) w pracy doradcy klienta (indywidualnego i instytucjonalnego)

Cele:

ü  Zapoznanie pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia z Racjonalną Terapią Zachowań.

Termin I: 27-28 maja 2019             Miejsce: Gdańsk       cena: 999 zł

Termin II: 5-6 września 2019            Miejsce: Kraków       cena: 999 zł

Szczegółowy program szkolenia:

1. Racjonalna Terapia Zachowań.
  2. Ludzki mózg a samokontrola.
  3. Rola języka w spostrzeganiu i samokontroli.
  4. Jak rozpocząć RTZ.
  5. Pomaganie klientom Publicznych Służb Zatrudnienia w odkrywaniu, co jest dla nich racjonalne.
  6. Zdrowe myślenie jako idealny środek uspokajający w codziennej pracy doradcy klienta.
  7. Podsumowanie szkolenia.

Cena szkolenia 999 zł od uczestnika zawiera: udział w zajęciach dydaktycznych, nocleg i wyżywienie w pokojach 2-3 osobowych, materiały do zajęć (skrypt szkoleniowy, zeszyt, długopis), serwis kawowy podczas zajęć.

Istnieje możliwość doliczenia do faktury kosztów przejazdu na szkolenie.

Ośrodek Kształcenia Zawodowego „Creator” jest placówką kształcenia ustawicznego zarejestrowaną w Łodzi:

w Wydziale Edukacji, pod nr ew. Ed.VII. 43200-34/p.n./2005 z dnia 17 listopada 2005 roku.

– w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, w rejestrze instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.10/00010/2006 z 31.01.2006 roku.